Wynajem busów

Nasza oferta obejmuje profesjonalny wynajem autobusów, busów i mikrobusów oraz przewóz dla nawet 55 osób jednym pojazdem. Głównymi wyróżnikami naszej oferty są atrakcyjne ceny, komfort Pasażerów i bezpieczeństwo podróżowania.

Równie ważne jest dla nas już samo rozpoczęcie współpracy, dlatego specjalnie dla naszych Klientów udostępniamy możliwość szybkiego i precyzyjnego złożenia zamówienia poprzez formularz e-mailowy. To także idealny sposób na zapoznanie się z naszą szczegółową ofertą, dotyczącą konkretnego pojazdu. Wystarczy w formularzu zgłoszeniowym wpisać potrzebne informacje, a następnie nasi specjaliści kontaktują się z zainteresowanym i przedstawiają ofertę.

Po zapoznaniu się ze szczegółami oferty i otrzymaniu najważniejszych informacji, w łatwy sposób można potwierdzić rezerwację – wystarczy tylko zatwierdzić ją drogą mailową, a transakcja jest wiążąca (bez wpłaty zaliczki!). Na życzenie Klientów wystawiamy także faktury VAT, dzięki czemu można dokonać zapłaty za usługi transportowe z odroczonym terminem płatności.

Ile kosztuje wynajem busów?

Proponujemy zawsze atrakcyjne warunki współpracy i konkurencyjne ceny. Oferujemy nie tylko korzystne rozwiązania dla Klientów indywidualnych czy przedsiębiorstw, ale także wycieczek szkolnych (dzieci i młodzież) oraz grup zorganizowanych. Udzielamy atrakcyjnych rabatów, dzięki czemu nasi Klienci są tak zadowoleni z proponowanych usług.

Wynajmujemy busy już od 190 złotych!

Ceny niestandardowych zleceń ustalane są indywidualnie. Zgłaszając się do nas można otrzymać szczegółową kalkulację kosztów na konkretną trasę.

Dla kogo wynajem?

Oferujemy swoje usługi transportowe Klientom indywidualnym, najczęściej podczas podróży krajowych i zagranicznych. Oferujemy także bezpieczne przewozy osób niepełnosprawnych. Często swoją propozycję kierujemy również do firm – towarzyszymy ich pracownikom podczas organizowanych przez nich wyjazdów integracyjnych czy imprez firmowych. Przygotowujemy także rozwiązania dla grup zorganizowanych. Przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty dla dzieci i młodzieży. Najczęściej zawozimy grupy na wycieczki szkolne oraz klasowe. Jesteśmy otwarci na współpracę z przedszkolami i szkołami. Chętnie podejmiemy także stałą współpracę z biurami podróży i agencjami eventowymi.

Nasza oferta obejmuje:

Wycieczki krajowe i zagraniczne

Nieważne gdzie, ważne żeby nasi Pasażerowie byli spokojni i odprężeni! Dobieramy trasy tak, aby widoki za oknem były możliwie jak najbardziej ciekawe. Podróżujemy po Polsce i po krajach zagranicznych, oferując najlepsze rozwiązania.

Imprezy firmowe

Po dobrej zabawie ze współpracownikami bardzo często przydaje się transport. Nasi doświadczeni i mili kierowcy odbierają uczestników imprez firmowych z zabawy i odwożą pod wskazany adres. Zawsze realizujemy zlecenie szybko i na czas!

Wyjazdy integracyjne i konferencyjne

Podczas integracyjnych wyjazdów firmowych, pracownicy danego przedsiębiorstwa bardzo często integrują się już w podróży do określonego celu. Organizujemy zatem przewozy grup w bardzo miłej atmosferze. Swoje usługi świadczymy także podczas przewozów pracowników na konferencje, spotkania biznesowe i inne.

Transfery typu lotnisko-hotel

Bardzo często odbieramy wiele osób z lotniska i zawozimy do hotelu. Kiedy pobyt w hotelu dobiega końcowi, odwozimy Klientów na lotnisko. Realizujemy tego typu zlecenia również w zakresie dworców autobusowych czy kolejowych.

Współpraca z biurami podróży i agencjami eventowymi

Chętnie podejmujemy współpracę z różnorodnymi agencjami turystycznymi i na ich polecenie świadczymy usługi z zakresu przewozu osób na terenie Polski i za granicą. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy!

Imprezy okolicznościowe

Ślub, wesele, jubileusz – przy wszystkich tych imprezach mogą towarzyszyć Państwu nasi doświadczeni kierowcy. Oferujemy niezwykle korzystne warunki współpracy i atrakcyjne rabaty dla grup zorganizowanych.

Przewóz osób niepełnosprawnych

Nasza flota pojazdów obejmuje busy dostosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Zawsze zapewniamy wszystkim Pasażerom komfortowe warunki podróżowania. Ponadto, dostosowujemy swoją ofertę do potrzeb osób niepełnosprawnych, na każdym etapie współpracy.

Przewozy specjalne

Na życzenie naszych Klientów realizujemy nawet niestandardowe rozwiązania. Zawsze spoglądamy na wymagania Klientów, i staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom. Wystarczy tylko się do nas zgłosić i przedstawić swój pomysł.

 
Kontakt
Mega-Bus Franciszek Sobczyk
ul. Rejonowa 12
51-614 Wrocław
woj. dolnośląskie

Tel. +48 501 730 347
Email: biuro@mega-bus.pl
Formularz kontaktowy