Wyjazdy integracyjne i konferencyjne

Tę ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorstw, którym zależy na zapewnieniu pracownikom bezpiecznego transportu. Nasza oferta obejmuje zarówno wyjazdy firmowe w celach:

Biznesowych

To wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia i spotkania odbywające się poza siedzibą firmy. Często zdarza się, że przedstawiciele danej firmy muszą dojechać na spotkanie z kontrahentem do miasta oddalonego o kilkaset kilometrów. Wtedy wiele firm decyduje się na skorzystanie z oferty naszego zaufanego i sprawdzonego przedsiębiorstwa.

Rozrywkowych

Najczęściej imprezy integracyjne czy motywacyjne odbywają się z dala od siedziby firmy – równie często w terenie. Zawozimy Pasażerów na do wybranego miejsca, a następnie możemy ich stamtąd odbierać. Przedsiębiorstwo organizujące wyjazd firmowy nie musi przejmować się o szczegóły, bo to nasi specjaliści zajmują się wszelkimi formalnościami i precyzyjnym zaplanowaniem trasy.

Wszystkich zainteresowanych tą ofertą zapraszamy do kontaktu – przekonasz się jak prosta może być organizacja wyjazdu pracowników razem z naszą firmą!

 
Kontakt
Mega-Bus Franciszek Sobczyk
ul. Rejonowa 12
51-614 Wrocław
woj. dolnośląskie

Tel. +48 501 730 347
Email: biuro@mega-bus.pl
Formularz kontaktowy