Transfery lotnisko - hotel

Starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom wielu Klientów, rozbudowaliśmy swoją ofertę także o wynajem busów z kierowcą na potrzeby transferów typu lotnisko-hotel. Oczywiście nie ma dla nas znaczenia czy odbierzemy Klienta z lotniska, dworca PKP czy PKS – liczy się dla nas to, żeby Klient po długiej podróży mógł zostać szybko dowieziony do wybranego hotelu.

Dbamy o to, aby podróż z lotniska, na lotnisko lub do innych punktów transportowych odbyła się punktualnie i sprawnie. Nawet w przypadku opóźnienia pociągu, autobusu czy lotu nasz kierowca będzie czekał na Klienta w ustalonym miejscu. Zawsze oferujemy tak korzystne warunki współpracy, ponieważ liczy się dla nas pełne zadowolenie Klienta. W efekcie współpraca z firmą transportową Mega-Bus zawsze jest miła i profesjonalna.

Realizujemy zlecenia Klientów indywidualnych oraz agencji turystycznych, którzy zamawiają transport dla gości danego hotelu. W razie dodatkowych pytań czy ewentualnych wątpliwości warto skontaktować się bezpośrednio z naszymi specjalistami.

 
Kontakt
Mega-Bus Franciszek Sobczyk
ul. Rejonowa 12
51-614 Wrocław
woj. dolnośląskie

Tel. +48 501 730 347
Email: biuro@mega-bus.pl
Formularz kontaktowy