Przewozy specjalne

Nasza oferta usług transportowych nie ogranicza się tylko do tradycyjnych przewozów osób. Oferujemy także przewozy specjalne, które zawsze konsultujemy z naszymi Klientami. Oferta ta obejmuje nawet niestandardowe zlecenia.

Przygotowywana przez nas propozycja zawsze jest zróżnicowana i rozbudowana – tak, aby mogła spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy zatem przewozy grup zorganizowanych, osób ze zwierzętami, osób niepełnosprawnych, a nawet bagaży wielkogabarytowych. Kilometry czy granice w żaden sposób nie ograniczają naszej pracy i nie wpływają na jej jakość. Zawsze staramy się wypełnić zadanie w sposób satysfakcjonujący każdego Klienta. Działamy zatem sprawnie, profesjonalnie oraz niedrogo. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo pasażerów. Odpowiadamy także za przewożony towar czy bagaże.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych usług lub jakichkolwiek wątpliwości – koniecznie warto się z nami skontaktować! Odpowiemy na wszystkie pytania i, miejmy nadzieję, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 
Kontakt
Mega-Bus Franciszek Sobczyk
ul. Rejonowa 12
51-614 Wrocław
woj. dolnośląskie

Tel. +48 501 730 347
Email: biuro@mega-bus.pl
Formularz kontaktowy