Przewóz osób niepełnosprawnych

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób niepełnosprawnych, którym zależy na bezpiecznej podróży samochodem. Busy dostępne w naszej flocie pojazdów są przestronne i komfortowe, a ponadto posiadają specjalne wydzielone miejsca na wózek inwalidzki. Świadczenie usług transportowych dla osób niepełnosprawnych ma dla nas szczególne znaczenie – zlecenia tego rodzaju zawsze staramy się zrealizować najlepiej jak tylko potrafimy. Nasi kierowcy nie tylko dbają o Pasażerów podczas podróży, ale pomagają im w dotarciu do samochodu oraz wsiadaniu i wysiadaniu.

Nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie w przewozach osób niepełnosprawnych. Doskonale wiemy, czego nasi Klienci od nas oczekują, dlatego zawsze proponujemy im najkorzystniejsze rozwiązania. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą ze sprawdzonym, profesjonalnym i zaufanym przewoźnikiem, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasze usługi możemy świadczyć nawet w systemie „door to door” - wystarczy tylko telefonicznie lub mailowo ustalić z nami warunki współpracy.

Szczególnie dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy bardzo korzystne ceny i wiele rabatów – dlatego warto między innymi skorzystać z naszej oferty. Działamy sprawnie i niezawodnie, a oferta jest przygotowana zawsze na miarę oczekiwań i wymagań każdego Klienta. Nie czekaj, organizuj imprezę i zgłoś się do nas już dziś!

 
Kontakt
Mega-Bus Franciszek Sobczyk
ul. Rejonowa 12
51-614 Wrocław
woj. dolnośląskie

Tel. +48 501 730 347
Email: biuro@mega-bus.pl
Formularz kontaktowy