Imprezy okolicznościowe

Przy organizacji różnego rodzaju przyjęć i uroczystości niezwykle przydatny jest profesjonalny transport. Nasza firma oferuje zatem wynajem busa z doświadczonym kierowcą. Imprezy okolicznościowe zwykle mają to do siebie, że muszą być zorganizowane bardzo dokładnie oraz „dopięte na ostatni guzik”. W takich przypadkach warto zwrócić się do nas, ponieważ my zajmujemy się wszelkimi formalnościami, ustaleniem trasy i zagwarantowaniem wszystkim gościom komfortowego przewozu.

Jest to naprawdę dobre rozwiązanie dla organizatora imprezy i nie tylko – po hucznej zabawie uczestnicy imprezy mogą po prostu wsiąść do busa i odpoczywać, a nie skupiać się na prowadzeniu własnego samochodu.

Szczególnie dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy bardzo korzystne ceny i wiele rabatów – dlatego warto między innymi skorzystać z naszej oferty. Działamy sprawnie i niezawodnie, a oferta jest przygotowana zawsze na miarę oczekiwań i wymagań każdego Klienta. Nie czekaj, organizuj imprezę i zgłoś się do nas już dziś!

 
Kontakt
Mega-Bus Franciszek Sobczyk
ul. Rejonowa 12
51-614 Wrocław
woj. dolnośląskie

Tel. +48 501 730 347
Email: biuro@mega-bus.pl
Formularz kontaktowy