Imprezy firmowe

Organizujesz spotkanie ze współpracownikami i szukasz firmy transportowej, która zapewniłaby bezpieczny dowóz i odbiór wszystkich osób z miejsca zabawy? W takim razie znajdujesz się we właściwym miejscu! Przedsiębiorstwo Mega-Bus to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą podjąć współpracę z zaufanym, profesjonalnym i niedrogim przewoźnikiem.

Dowozimy uczestników imprezy firmowej do dokładnie wybranego miejsca, a następnie możemy ich odebrać nawet w środku nocy. Zawsze szczegółowe warunki współpracy ustalamy z naszymi Klientami. Nie ograniczają nas kilometry, terminy czy późne godziny. Zawsze staramy się realizować swoje zlecenia na najwyższym poziomie. Nasi kierowcy są wyrozumiali i uprzejmi, dlatego wynajem busów z Mega-Bus to gwarancja pełnego zadowolenia wszystkich Pasażerów.

Zorganizuj zatem świetną imprezę firmową i nie przejmuj się transportem po jej zakończeniu – zajmiemy się wszystkim za Ciebie! W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

 
Kontakt
Mega-Bus Franciszek Sobczyk
ul. Rejonowa 12
51-614 Wrocław
woj. dolnośląskie

Tel. +48 501 730 347
Email: biuro@mega-bus.pl
Formularz kontaktowy